Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 890 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Witajcie

poniedziałek, 04 lutego 2008 15:57
Witam !!!
w moim magicznym swiecie koni. Na tym bloogu poznacie magie jednorożców i pegazów. Ale nie tylko magiczne konie tutaj bedą bedą tu także magiczne psy wilki i koty. Ale to zwierzęta drugo planowe. Magiczne konie są na pierwszym miejscu.

Na koniec każdej notki bedę się starała dać jakiś gifek albo obrazek. Myslę że ten bloog wam się spodoba i będziecie go często i chętnie odwiedzali. Zapraszam na mojego starego blooga www.koniara-madzia.bloog.pl tego roku 10.04 będzie obchodził rok istnienia. Zapraszam serdecznie.

Podziel się
oceń
14
1

komentarze (26) | dodaj komentarz

Jednorożec

poniedziałek, 04 lutego 2008 17:02
Opiszę wam jednorożca tak jak ja go widzę:

Jednorożec
- Mityczne stworzenie koń z jednym złotym rogiem na czubku głowy. Bardzo szybki i zwinny Jego długi złoty róg ma ogromną moc. Te wspaniałe i mityczne konie z rogem są także bardzo mądre i potrafią oddzielić dobro od zła. Istnieją 2 rodzaje jednorożców. Te które nalezą do jasnej strony i ich moca jest światło i te co są po ciemnej stronie i ich mocą jest mrok. Chodź jednorożce światła też uwielbiają przebywać w mroku. Jednorozce maja wiele kolorów. Białe ze złotą grzywą i ogonem, białe z różową grzywą i ogonem, Garne ze srebrnym rogiem. Co nie znaczy że czarne jednorożce są złe ich mocą jest mrok ale wcale nie są złe. Równie dobrze złym jednorożcem może być biały. Więc pamietajcie kolor skóry nie ma znaczenia u jednorożców. Poprostu białe maja moc światła a czarne mają moc ciemności.


Jednorożec Światła (służy stronie dobra):


Jednorożec Ciemności (słuzy stronie dobra):


Walka dwóch jednorożców:Dwa jednorożce stojące po stronie dobra:


Dwa dobre Jednorożce:


Koniec notki o Jednorożcach. Następna nocia o Pegazach


Podziel się
oceń
13
0

komentarze (43) | dodaj komentarz

Pegazy

poniedziałek, 04 lutego 2008 20:54
Tak jak obiecałam mój opis Pegaza:

Pegaz Skrzydlaty koń. Zazwyczaj koloru białego, siwego, złotego, szarego i czarnego. Pegaz jest to koń który posiada zdolność latania dzięki parze pięknych i ogromnych skrzydeł. W powietrzu jest nie pokonany. Jest najszybszym zwierzęciem które potrafi latać. Potrafi wykonywać w powietrzu rózne akrobacje dzięki ogromnym skrzydłom.


Narodziny Pegaza:Lądujacy pegaz na wodzie:


Pegaz nabierający prędkości:


Pegaz  z rozwinietymi skrzydłami:Złoty pegaz:
Podziel się
oceń
14
1

komentarze (23) | dodaj komentarz

Mieszańce Unipegi

wtorek, 05 lutego 2008 11:50
Jak każdy wie każde zwierze się kiedyś łączy ze swoją partnerką i rodzi się dziecko. Tak samo z jednorozcami i pegazami są małe jednorożce i małe pegazy. Kiedyś złączyły się ze sobą pegaz i jednorożec. A dziecko było pegazojednorozcem. I magicznymi stwożeniami one też są tylko że społączenia dwóch różnych ras. Pegazo jednorożec to pegaz z rogiem.albo jednorozec ze skrzydłami jak kto woli. Ale żeby niemieli takiego długiego imienia pegazo jednorożec to wymysliłam do nich nowe imie ,,Unipeg" (czyt. Junipeg). To imię wymysliłam z połączenia angielskich nazw jednoprożec i pegaz lecz skróconych po polsku by to było ,,Jednopeg" Lecz to zbyt brzydka nazwa. W połączeniu angielskim Jednorozec stoi na pierwszym miejscu a pegaz na drugim. Unipegi mają przeróżne kolory ale najczęściej: Biały, Srebrny, Czarny mągą być również różowe, niebieskie i zielone. Oczywiście wszystkie te kolory mogą być mieszane ze sobą. A ta kwygląda przepiękny mały różowy Unipeg:

 
A tak wygląda mały unipeg z mieszanymi kolorami:A tak wygląda dorosły srebrny Unipeg:Czarny Unipeg:


Brązowo czarny Unipeg:I tak jak juz wpsominałam przy pegazach i jednorożcach tak samo wspomnę przy Unipegach. Są dobre i złe co nieznaczy ze czarne są złe. Pamiętajcie że kolor niema znaczenia ale serce. Zwykle Unipegi są dobre ale niektóre chcą przejąć władzę. Zaraz wam dam 2 przykłady Dobrych i złych

A więc 2 dobre Unipegi biały i czarny:
A teraz 2 Unipegi złe biały i czarny:
Dałam akurat takie przykłady w których da się rozrużnić dobro od zła. Ale są takie przypadki że dobro wygląda jak zło więc jest to bardzo trudne. Ale pamiętajcie to są konie Magiczne.
Podziel się
oceń
15
2

komentarze (30) | dodaj komentarz

Testrale

wtorek, 05 lutego 2008 15:18
Testrale to skrzydlate konie, które może zobaczyć osoba, która była świadkiem czyjejś śmierci, co powodowała że te stworzenia wzbudzały niemałe emocje. Testrale są stworzeniami mądrymi i pożytecznymi. Są to konie mięsożerne.
A teraz zdjęcia testrali:
 
Obrazek "http://www.harrypotter.gen.tr/root/imgs/yrtklr/Testral.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Testral

testral

GŁowa Testrala
http://img205.imageshack.us/img205/9003/199466qt2.jpg


To by było na tyle o testralach. Te dwa ostatnie zdjęcia testrali są z filmu HP i zakon feniksa.Podziel się
oceń
8
5

komentarze (27) | dodaj komentarz

Konie wodne

wtorek, 05 lutego 2008 16:16
Konie Wodne- Sa to zazwyczaj białe konie lub jednorożce Pływające z falami. Są one stworzone zazwyczaj z fal. Biegają po morzach i strzegą ich. Widać ich tylko gdy nadchodzi fala. Konie Wodne mają moc kierowania falami.


Konie Morskie
- Konie morskie to konie które mają tylnie kopyta w kształcie rybiego ogona. I mają przerózne kolory. Strzegą one głębokich wód. Niektóre również posiadają róg lub kilka rogów. Konie Morskie posiadaja moce związane z wodą. Moga twożyć fale trąby wodne zamrażać wode przenosić ją lub ogrzewać. To naprawdę wspaniały gatunek.
Podziel się
oceń
9
2

komentarze (35) | dodaj komentarz

Konie strzeżące

wtorek, 05 lutego 2008 17:34
A teraz kolejna rasa koni strzeżących wody.

Fantomy- to końskie zjawy strzezące wód i mórz tylko nocą ponieważ konie morskie i wodne strzegą wód za dnia. Fantomy to przepiekna raza. Są mroczne ale wspaniałe. Nie posiadają rogów ani skrzydeł. Gdy zachodzi słońce wynużają się one z głębi oceanu i wędruja po morzach. Jest również fantom dnia lecz jest on bardzo żadki. A teraz Zdjęcia Fantomów

Fantoy dnia i nocy :


Fantom uspakajający wzbużone morze:


Fantom prowadzi stado:


Fantom z rozwianą grzywą:


Fantom:
Podziel się
oceń
11
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Hades

wtorek, 05 lutego 2008 17:39
Hades- Jest to rasa magiczneg konia który przeprowadza dusze zmarłych koni przez Ogean smierci. Z wygladu mroczny zawsze czarny lub bordowy. Na pysku ma kształt końskiej czaszki. Hadesy nie są ani złe ani dobre niesą po żadnej stronie. Są to tylko konie pomagające przebyć tę śmiertelną żekę.
Zdjęcia Hadesów.

Piekny Hades:

Hades w Deszczu biegnie po dusze:


Hades przywołuje Duszy koni:Podziel się
oceń
8
3

komentarze (24) | dodaj komentarz

Władcy Chmur Dajany

wtorek, 05 lutego 2008 17:58
Dajany- Są to opiekunki chmur. One decydują czy zakryją niebo czy nie. Czy będzie burza czy deszcz grad czy snieg. Czy chmury bedą białe niebieskie czy różowe. Dajany są piękne i są to tylko i wyłącznie magiczne klacze. Dajany mają rózne kolory. Dajana nocy zwykle barw ciemnych. Dajana dnia barw jasnych. Niektóre dajany nie posiadają skrzydeł ale większość ich ma. Mogą mieć róg ale tego roga mieć nie muszą.

Dajana rozganiająca chmury:


Dajana budząca świt:


Dajana rozpętująca burze:


Dajany lecące na zwiad:


Królowa Dajan:
Podziel się
oceń
10
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Władcy Gwiazd Zodiaki

wtorek, 05 lutego 2008 18:07
Zodiaki- Zodiaki to władcy gwiazd. Układają gwiazdozbiory i zapalają gwiazdy i je gaszą. Zodiaki są również władcami ksieżyców. Zodiaki mają różne barwy maja skrzydła i róg ale równiez są wyjątki które ich nie mają. W mroku obiegają całą planetę i sprawdzają jak dobrze widać gwiazdy. Wraz z światłem dziennym Zodiaki znikają.

Dorosły Zodiak:Cudowny Zodiak twożący gwiazdozbiór konia:


Zodiak który twoży Gwiazdy:


Zodiak zapalajacy gwiazdy:


Zodiak Sprawdzający ziemię:


Podziel się
oceń
10
0

komentarze (15) | dodaj komentarz

Władcy Przyrody Verde(włoski. Zielony)

środa, 06 lutego 2008 12:18
Verde Imię to pochodzi z języka włoskiego po Polsku oznacza Zielony.

Verde-
Jest to władca zieleni i przyrody. Jest to ogier lub klacz. Jest wielo kolorowy ma skrzydła a czasem róg. Wygląda on jak koń tylko zamiast koloru ma wzory kwiatów drzew łąk ale tylko klacze. Niektóre klacze Verde koło swojej głowy posiadają wzór kobiecej głowy. Ale to bardzo żadkie zjawisko i jest ich niewiele. Młode klacze Verde są zazwyczaj jednego lub dwóch kolorów wzory u klaczy pojawaiją się gdy konczą 5 lat. Ogiery Verde nie mają na sobie kształtów. Poprostu chłopcy maja różne kolory a przeważnie zielony. Verde mają ogromną moc. Przemieniają pory roku sprawiają że rosną pola. Ludzie oddawali Verde najwięcej chołdu. Ponieważ tylko od nich zależało jaki będzie rok. Czy obfity czy nie. Verde są bardzo pieknymi boginkami koni. Jedne z najpiękniejszych.

Piękna klacz Verde:


Młody Ogier Verde:


Młoda klacz Verde:Podziel się
oceń
11
1

komentarze (10) | dodaj komentarz

Opiekuńcy Nieba Himmel'e

środa, 06 lutego 2008 12:34
Himmel po Niemiecku Niebo

Himmel- To rasa koni powietrznych. Himmelami sa tylko i wyłącznie Ogiery. Są one w różnych kolorach. Mają moce powietrza tworzą tornada itp. Są różni opiekunowie Himmel: Opiekun ółnocy, opiekun południa, opiekun wschodu i opiekun zachodu. Są tylko te 4 Rasy i każdy wygląda inaczej. Opiekun północy jest szary lub siwy z czerwonymi skrzydłami. Opiekun Południa jest srebrny lub biały. Opiekun wschodu Złoty moze mieć jakieś dodatkowe kolory. Opiekun Zachodu Czarny.

Himmel Północy:


Himmel Południa:


Himmel Wschodu:


Himmel Zachodu:
Podziel się
oceń
6
2

komentarze (17) | dodaj komentarz

KOnie motyli Buterfly-horse

środa, 06 lutego 2008 12:47
Buterfly-Horse- Jest to koń władca motyli koło niego cały czas są motyle on kieruje motylami. Może im rozkazywać. Może wezwać do siebie wszystkie motyle swiata. Buterfly-Horse maja róg ale go mieć nie muszą tak samo ze skrzydłami. Sa to wspaniałe stwożenia. Twożą nowe rasy motyli i nadaja im kolory. Konie te mają przeróżne kolory mogą mieć ich na sobie nawet sto. Buterfly-Horse nawet same moga wyglądać jak motyle. I sa one przepiękne.

Brązowy Buterfly-Horse:


Rózowa
Buterfly-Horse:


Biała Buterfly-Horse:


Buterfly-Horse Motyl:
Podziel się
oceń
13
0

komentarze (20) | dodaj komentarz

Moje obrazki

sobota, 09 lutego 2008 14:52
Hej namalowałam 2 obrazki. Pegaza i Zodiaka. Myślę że wam się spodobają piszcie w komciach. :)
Podziel się
oceń
10
1

komentarze (51) | dodaj komentarz

Przepraszam

sobota, 12 kwietnia 2008 11:57
Bardzo przepraszam że tak długo nie pisałam no ale nie mam czasu. Dlatego narazie zawieszam działalnośc blooga bo niemam narazie żadnych pomysłów. Więc dopiero około wakacji będą nowe wpisy bo będę miała na to czas. Ale jak na razie jest on zawieszony. Oczywiście możecie go odwiedzac i komentować ale do wakacji nie bedzie nic nowego. Ale zapraszam na moje inne blogi na które całym czasem daje wpisy:

www.koniara-madzia.bloog.pl

www.wirtualna-stadnina-madzia.bloog.pl


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (12) | dodaj komentarz

Hejka

sobota, 05 lipca 2008 17:27
Hej!
Wiem że bardzo zadko daje jakieś wpisy no ale nie mam czasu teraz na mojej wirtualnej stadninie:
www.wirtualna-stadnina-madzia.bloog.pl
Można równiez adoptować magiczne konie. Nie dawno zrobiłam filmik o Jednożożcach i Pegazach i czasem pojawiają się w nim Unipegi dałam go na youtube i dam go tu na blooga oto on:Myslę że sie podoba i miłego komentowania.
A i bardzo bym chciała podziekowac za te wszystkie komentarze. Dziekuję....:)

Podziel się
oceń
7
1

komentarze (10) | dodaj komentarz

Mój nowy obrazek

niedziela, 06 lipca 2008 15:34
Namalowałam dzisiaj w paincie Złoto-srebrnego Unipega dla was żebyście mieli co komentować jak znowu będzie jakaś długa przerwa w pisaniu nowych notek a oto i mój Unipeg:Oczywiście jest zmniejszony kilkakrotnie bo by sie nie zmiescił i dlatego jego ciemne rysy są takie niewyraźne poprzez zmniejszenie. No ale myśle ze sie podoba.


Podziel się
oceń
9
3

komentarze (56) | dodaj komentarz

piątek, 20 października 2017

Licznik odwiedzin:  103 537  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Archiwum

O mnie

Hej!. Nazywam się Magdalena i mam 14 lat. Chodzę do kl. I gimn.Bardzo kocham zwierzęta a najbardziej konie. Mam psa, kota i żółwia miałam też kiedyś patyczaki. Interesuję sie muzyką, jazdą konną i bardzo lubi malowac konie :)

O moim bloogu

Na tym bloogu znjadziecie wiele obrazków magicznych koni. Opisy ich i może nawet adopcje.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 103537
Wpisy
  • liczba: 17
  • komentarze: 437
Punkty konkursowe: 1609373
Bloog istnieje od: 3546 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl